Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 336
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2629026
10562
417
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Olvashatatlan jelzéssel: Nyári erdő. Olaj, farost, fakeretben, 39x29cm 2629027
10563
417
Olvashatatlan jelzéssel: Tanya. Olaj, karton, fakeretben, 9,5x11cm 2629029
10564
417
Olvashatatlan jelzéssel: Tanya . Olaj, karton, fakeretben, 9,5x11cm 2629031
10565
417
Olvashatatlan jelzéssel: Nyári mező. Olaj, karton, fakeretben, 9x11cm 2624950
10566
417
Azonosítatlan jelzéssel: Női divat rajz. Vegyes technika, papír, jelzett 40x30 cm 2625908
10567
417
Olvashatatlan jelzéssel: Tájkép. Olaj, vászon, kopott, sérült fakeretben, 41x63cm 2626014
10568
417
Imre István (1918-1983): Furulyázó. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett sérült keretben, 40x30cm 2626037
10569
417
Olvashatatlan jelzéssel: Tenger. Olaj, kartonra kasírozott vászon, sérült keretben, 25x35cm 2630294
10570
417
Olvashatatlan jelzéssel: Kompozíció. Olaj, karton. 47x36cm 2623985
10571
417
Olvashatatlan jelzéssel: Kiűzetés a paradicsomból. Vegyes technika, papír, paszpartuban. 46x37 cm 2623981
10572
417
Olvashatatlan jelzéssel: Gesztusok. Olaj, papír, paszpartuban. 46x37 cm 2623973
10573
417
Olvashatatlan (Budaházi?) jelzéssel: Alakok. Vegyes technika, papír, paszpartuban. 49x39 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft