Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 336
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2625557
10586
417
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Olvashatatlan jelzéssel: Zakopane - Witów, Dunajec, 1964. Akvarell, papír. 22x29 cm. Üvegezett fakeretben. 2625798
10587
417
Olvashatatlan jelzéssel: Utcarészlet (Esztergom?). Akvarell, kréta, papír. Üvegezett fakeretben, 47x37 cm 2629778
10588
417
Olvashatatlan jelzéssel: Téli táj. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 51x35 cm 2629803
10589
417
15000
Olvashatatlan jelzéssel: Fácán. Olaj, vászon. Dekoratív, sérült fakeretben. 60×80 cm 2629848
10590
417
Olvashatatlan jelzéssel (balra lent): Horgász. Olaj, vászon. Dekoratív, sérült fakeretben. 40x28 cm 2629963
10591
417
Olvashatatlan (Gulyás?) jelzéssel: Mulatozó. Rézkarc, papír, jelzett, lapszéli apró sérüléssel, foltos, 30,5×23,5 cm 2630353
10592
417
Olvashatatlan jelzéssel: Portré. Szén, papír, kissé foltos, üvegezett fakeretben, 60×42 cm 2445668
10593
417
Olvashatatlan jelzéssel: Margarétás csendélet, olaj, karton, 26x19cm, fa keretben, sérült. 2561561
10594
417
Olvashatatlan jelzéssel: Fácán az erdő szélén. Tempera, papír. Üvegezett, sérült fa keretben. 35×50 cm. 2606118
10595
417
Olvashatatlan jelzéssel: Németországi város látképe, 1930 körül. Akvarell, ceruza, papír. Korabeli üvegezett fakeretben. 26x33,5 cm. / View of a city in Germany, watercolour and pencil on paper, framed 2606115
10596
417
Olvashatatlan jelzéssel: Oberwesel (Rajna, Németország), 1930. Akvarell, ceruza, papír. Korabeli üvegezett fakeretben. 25x35 cm. / watercolour and pencil on paper, framed 2629067
10597
417
Pataky Béla (1932- ): Olajbányász. Vegyes technika, papír, üvegezett kopott keretben. 38x25cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft