Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 336
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2628496
10610
417
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Jelzés nélkül: Erotikus jelenet. Vegyes technika, papír. 15x11cm 2625690
10611
417
Jelzés nélkül: Savonarola, 1958. Ceruza, papír. 21x29 cm. 2627605
10612
417
Jelzés nélkül: Stockholm, Városháza. Akvarell, papír, 21x12cm 2630470
10613
417
Jelzés nélkül, 2 db rajz: Álló akt és szürkemarha. Ceruza, papír. 28x20 cm 2630474
10614
417
Jelzés nélkül: Stilizált fej. Tus, papír. 30x20,5 cm 2629768
10615
417
Jelzés nélkül: 4 db pornó grafika. Filc, papír. 15x21 cm 2552912
10616
417
Jelzés nélkül: (Füle Mihály?): 6 db magyaros-népies témájú rézkarc, hordozó selyem v. papírt, egyik hajtásnyomokkal,. 9,5x5,5 és 7x10 cm közötti méretben 2629920
10617
417
Jelzés nélkül: Ásó vakondok. Mese illusztráció. Akvarell, papír. kollázs 16x24 cm 2596718
10618
417
Jelzés nélkül: Csendélet gyümölcsökkel. Olaj, karton. 25x35 cm. Dekoratív, kissé sérült fakeretben 2522411
10619
417
900
Jelzés nélkül: Vihar. Tempera, papír. Lapszéli sérülésekkel. Lap alja vágott (?). 37,5×29 cm 2552928
10620
417
Jelzés nélkül: Lehel hűtőgépgyár, Jászberény. Rézkarc, papír. 6,5x13 cm 2553177
10621
417
Jelzés nélkül: Női akt. Rézkarc, papír. 24x20,5 cm. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft