Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 336
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2552939
10622
417
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Jelzés nélkül: Fazekas mester. Rézkarc, papír. Lap tetején apró szakadással. 9x15 cm 2552955
10623
417
900
Jelzés nélkül: Balatoni látkép Tihannyal. Rézkarc, papír. 6,5x12 cm 2553641
10624
417
900
Jelzés nélkül: Női portré. Tus, papír, jelzés nélkül, lap bal széle kissé foltos, 13,5x12,5 cm. 2602974
10625
417
Olvashatatlan jelzéssel: Kettős portré. Vegyes technika, karton. Üvegezett keretben. 70x50cm 2602355
10626
417
9500
Olvashatatlan jelzéssel: Absztrakt csendélet. Olaj, vászon, 60×30 cm 2579049
10627
417
Jelzés nélkül: Szerelmespár. Akvarell, tus, selyem. Üvegezett fa keretben. 18,5x11,5 cm 2604119
10628
417
Jelzés nélkül: Kutya. Akvarell, selyem. 16x12 cm. Üvegezett fakeretben. 2540267
10629
417
Jelzés nélkül: Halászok a tengeren. Akvarell, papír. Sérült. sérült üvegezett fakeretben. 33x48cm 2504720
10630
417
Jelzés nélkül: Hölgy portréja. Szén, papír kartonra kasírozva. Sérülésekkel. 54x41cm 2504713
10631
417
Jelzés nélkül: Férfi portré. Szén, papír kartonra kasírozva. Sérülésekkel. 63x45cm 2504714
10632
417
Jelzés nélkül: Női portré. Szén, papír kartonra kasírozva. Sérülésekkel. 59x45cm 2504724
10633
417
Jelzés nélkül: Hölgy portréja. Szén, papír kartonra kasírozva. Sérülésekkel. 62x44cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft