Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 336
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2628317
10670
417
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Jelzés nélkül: Dombos táj. Olaj, vászon, kissé sérült. Kopott fakeretben, 60x80 cm 2628316
10671
417
Jelzés nélkül: Udvarrészlet. Olaj, karton, sérült dekoratív keretben, 40x50cm 2625903
10672
417
Jelzés nélkül: Csónakázó hölgy. Akvarell, papír, hullámos, üvegezett, sérült fakeretben. 32x42cm 2625991
10673
417
Jelzés nélkül: Utcarészlet hordóval. Akvarell, papír, üvegezett fakeretben, 32x22cm 2626025
10674
417
Jelzés nélkül: Virágcsendélet. Olaj, farost, sérült keretben, 28x23cm 2626029
10675
417
Jelzés nélkül: Keresztet cipelő Jézus. Intarciakép, sérült keretben, 25x35cm 2626043
10676
417
Jelzés nélkül: Varró asszony. Pasztell, papír, üvegezett sérült keretben, 32x24cm 2630295
10677
417
Jelzés nélkül: Templom. Olaj, karton, 49x34cm 2623594
10678
417
Jelzés nélkül: Virágcsendélet. Pasztell, papír. Üvegezett, kopott fakeretben. 43x33 cm 2623995
10679
417
Jelzés nélkül: Aktok a vízparton. Olaj, falemez. Dekoratív fakeretben. 71x51 cm 2624140
10680
417
Jelzés nélkül, feltehetően dél-ázsiai alkotó: Elefánt és harcosok. Vegyes technika, vászon. Üvegezett fakeretben. 30,5x43,5 cm 2624273
10681
417
Jelzés nélkül: Vízparti táj csónakázókkal. Olaj, fa. Dekoratív fakeretben. 13×18 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft