Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 336
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2627577
10658
417
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Jelzés nélkül: Kertben. Olaj, karton, 30x40cm 2627579
10659
417
Jelzés nélkül: Virágcsendélet. Olaj, karton, 35x25cm 2627581
10660
417
Jelzés nélkül: Mediterrán táj. Olaj, falemez, 30x40cm, picit megvetemedve 2627582
10661
417
Jelzés nélkül: Ladik. Olaj, farost, 52x71, kopott keretben. 2627587
10662
417
Jelzés nélkül: Női akt. Szén, papír, feltekerve Szélén gyűrött. 42x43 cm 2627590
10663
417
Jelzés nélkül: Gyümölcs csendélet. Olaj, vászon, vakráma nélkül, sérült, 54x38cm 2627591
10664
417
Jelzés nélkül: Dáma a mezőn. Olaj, karton, sérült, 66x50cm 2627607
10665
417
3400
Jelzés nélkül: Mosó nő. Akvarell, papír, 31x23cm 2627663
10666
417
Jelzés nélkül: Tájkép templommal. Olaj, vászon, üvegezett, sérült keretben. 46x61cm 2627707
10667
417
Jelzés nélkü: Art Deco nő. Ceruza, papír, javításokkal, vágott, gyűrődéssel, 40x30cm 2628500
10668
417
Jelzés nélkül: Keleti írótanoncok. Vegyes technika, papír. 19,5x15cm 2628334
10669
417
Jelzés nélkül: Férfi portré. Olaj, papír, üvegezett fakeretben, 12x9cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft