Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 336
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2624267
10682
417
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Jelzés nélkül: Téli németalföldi táj. Olaj, fa. Dekoratív fakeretben. 13×18 cm 2624547
10683
417
Jelzés nélkül: Velencei részlet. Olaj, vászon. Vakráma nélkül. 58x47 cm 2624455
10684
417
Jelzés nélkül: Tengerparti naplemente. Akvarell, papír. Fakeretben. 18x29,5 cm 2624553
10685
417
Jelzés nélkül: Katona portré. Ceruza, papír. Üvegezett fakeretben. 21x20 cm 2624552
10686
417
Jelzés nélkül: Két fehér cica. Olaj, karton. Üvegezett, sérült fakeretben. 23x31 cm 2624551
10687
417
3800
Jelzés nélkül: Táj. Olaj, fa. Dekoratív fakeretben. 17x28 cm 2624556
10688
417
Jelzés nélkül: Velencei jelenet. Olaj, karton, sérült. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 13x18 cm 2624591
10689
417
Jelzés nélkül: Mediterrán város. Vegyes technika, farost. 49,5x59,5 cm. 2624701
10690
417
Jelzés nélkül: Téli táj. Olaj, vászon, erősen sérült. Dekoratív, sérült fakeretben. 55x68 cm. 2624991
10691
417
Jelzés nélkül: Virágzó kert. Akvarell, papír. Üvegezett fakeretben. 28×19 cm 2624989
10692
417
Jelzés nélkül: Női portré. Akvarell, papír. Fakeretben. 28×19 cm 2624984
10693
417
Jelzés nélkül: Pár. Akvarell, papír. Üvegezett fakeretben. 19×28 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft