Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 336
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2623946
10574
417
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Olvashatatlan jelzéssel: Sétáló. Akvarell, papír, jobb felső sarkában kissé sérült. Paszpartuban. 31x37 cm 2624130
10575
417
Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően XX. sz. távol-keleti alkotó: Madárka. Vegyes technika, papír. Üvegezett fakeretben. 25x35 cm 2624187
10576
417
Olvashatatlan (Gerencsér, Gerendás?) jelzéssel: Hegyvidéki út. Akvarell, ceruza, papír, üvegezett fakeretben, 30,5×42,5 cm 2624288
10577
417
14000
Olvashatatlan jelzéssel: Őzek. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 16×26 cm 2624554
10578
417
Olvashatatlan (Benyovszky?) jelzéssel, feltehetően Benyovszky István alkotása: Katonák. Szén, papír. Üvegezett, sérült fakeretben. 16,5x19,5 cm 2624585
10579
417
Olvashatatlan jelzéssel: Harmonikázó zenész. Tus, karton. Kissé foltos, lap széle kissé sérült. 32x26 cm. 2624859
10580
417
Olvashatatlan jelzéssel: Utcarészlet. Olaj, vászon, faroston. Dekoratív fakeretben. 20x30 cm. 2624733
10581
417
Olvashatatlan jelzéssel: Vízparti táj. Pasztell, papír. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 19,5x27 cm. 2624710
10582
417
Olvashatatlan jelzéssel: Legelésző tehenek. Pasztell, papír. Üvegezett fakeretben. 45x57 cm. 2624998
10583
417
Olvashatatlan jelzéssel: Hegyvidéki táj. Filctoll, papír. Üvegezett fakeretben. 16,5×21,5 cm 2625062
10584
417
Olvashatatlan (GE?) jelzéssel: Vitorlás és csónakázók. Pasztell, papír. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 40×50 cm 2625105
10585
417
Olvashatatlan (Iker?) jelzéssel: Tavaszi táj. Olaj, karton. Üvegezett, kopott fakeretben. 48×38 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft