Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 336
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2554233
10526
417
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Olvashatatlan jelzéssel: Részlet, 2004. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E.A. IV/VII. számozással. 23×9,5 cm 2553322
10527
417
Olvashatatlan jelzéssel: Részlet. Rézkarc, papír, jelzett, 21,5×7,5 cm 2553462
10528
417
Olvashatatlan jelzéssel: Brueghel vázlat. Rézkarc, papír. Jelzett. 14,5×9,5 cm 2553481
10529
417
Olvashatatlan jelzéssel: Akt I. Hidegtű, papír. 22×16 cm 2553610
10530
417
Olvashatatlan jelzéssel, XX: sz. második felében működött magyar képzőművész alkotása: Portré. Tus, papír. Jelzés nélkül. 29x20,5 cm 2553746
10531
417
900
Olvashatatlan jelzéssel: Kréta, Matala. Ofszet nyomat, papír. Jelzett a nyomaton. 29,5×39,5 cm 2553739
10532
417
Olvashatatlan jelzéssel: Illusztráció, Örkény István: Az autóvezető c, munkájához. Repesztés, rézkarc, papír. Jelzett. 13,5×19,5 cm 2553187
10533
417
Olvashatatlan jelzéssel, 2 db mű: Szökőkút és táj. Akvarell, papír. 29,5x41,5 és 41,5x29,5 cm. 2553292
10534
417
900
Olvashatatlan jelzéssel: Jégtáncos (olvashatatlan címmel). Akvatinta, papír, jelzett, számozott: II/III, 15,5×9 cm 2382047
10535
417
Olvashatatlan (Cs...) jelzéssel: Csendélet. Akvarell, papír, üvegezett fa keretben. 35x25 cm 2592568
10536
417
Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően osztrák grafikus, XX. sz. első fele: Utcarészlet Steinban (Krems), a Duna mellett (Aufgang in Stein a/D.). Rézkarc, papír. Üvegezett fa keretben, 19×15 cm 2592631
10537
417
Olvashatatlan jelzéssel: Kompozíció, 1976. Monotípia, papír, üvegezett fakeretben, 16×23 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft