Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül

Tételek száma: 336

10 db vegyes festmény, olaj, karton, kopott keretekben. cca. 8x12cm
10550.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

10551.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,47
14,38

6 db vegyes festmény, olaj, karton, kopott keretekben. cca. 15x20cm
10552.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

8 db vegyes festmény, olaj, karton, kopott keretekben. cca. 10x15cm
10553.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Olvashatatlan jelzéssel: Judit. Vegyes technika, papír, Üvegezett fakeretben. 18x14cm
10554.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Olvashatatlan jelzéssel: Gémeskút. Rézkarc, papír, 18x24cm
10555.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Olvashatatlan jelzéssel: Tenger. Olaj, karton, 23x20,5cm
10556.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Olvashatatlan jelzéssel: Női portré 1907. Szén, papír, szélén kis sérüléssel, 24x17cm
10557.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Olvashatatlan jelzéssel: Kastély. Ceruza, papír, üvegezett sérült keretben, 40x55cm
10558.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Olvashatatlan jelzéssel: Folyópartitanya. Olaj, farost, sérült keretben, 56x77cm
10559.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Olvashatatlan jelzéssel: Őszi táj. Olaj, farost, fakeretben, 24x39cm
10560.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Olvashatatlan jelzéssel: Őszi erdő. Olaj, karton, fakeretben, 41x29cm
10561.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,91
17,19

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft