Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 336
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2540041
10538
417
4800
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Olvashatatlan jelzéssel: Akt a világ tetején. Vegyes technika, kollázs, papír, lap hátoldalán paszpartuzás nyomaival, 66,5×47 cm 2561827
10539
417
Olvashatatlan (Csetreki?) jelzéssel, 2 db mű: Gesztusok. Akvarell, papír, farostra kasírozva. 20x26,5 cm 2553422
10540
417
Olvashatatlan jelzéssel: Pár a tengerparton. Olaj, fa, kissé sérült (festék lepergéssel). Dekoratív, kissé sérült fa keretben. 22,5×10,5 cm 2500550
10541
417
Olvashatatlan jelzéssel: Szerelem. Elektrografika, papír. 40x30cm. Jelzett. 1985, üvegezett sérült keretben. 2459043
10542
417
26000
Olvashatatlan jelszéssel: Ház. Akvarell, papír, hullámos, jelzett, 28x38cm. 2442639
10543
417
Olvashatatlan (Varga...?) jelzéssel: Hölgy kalapban. Olaj, vászon. 70×50 cm 2442646
10544
417
7500
Olvashatatlan (Varga...?) jelzéssel: Anya gyermekével. Olaj, vászon, felső részén kisebb benyomódással, 70×50 cm 2554239
10545
417
Olvashatatlan jelzéssel: Tanya. Olaj,karton, sérült fakeretben, 33x50cm 2626143
10546
417
Olvashatatlan jelzéssel: Pipázó. Olaj, karton, sérült, sérült keretben, 40x30cm 2626520
10547
417
Olvashatatlan jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, farost, kopott, sérült keretben, 23x33cm 2626611
10548
417
Olvashatatlan jelzéssel: Holland tengerpart. Olaj, farost, sérült dekoratív keretben, 45x55cm 2626977
10549
417
6 db vegyes festmény, olaj, karton, kopott keretekben. cca. 15x20cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft