Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 336
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2440759
10440
417
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Kékkövi jelzéssel: Csendélet. Olaj, farost. Fa keretben, 27,5x27,5 cm. 2501072
10441
417
EMJ jelzéssel: Anya gyermekével. Vegyes technika, kasírozott vászon, 30x40cm, üvegezett keretben. 2500438
10442
417
Dobó Judit 75 jelzéssel: Kertben. Olaj, rétegelt fa lemez. Sérült, vetemedett. 76x63cm 2261069
10443
417
Bálint Ferenc jelzéssel: Nógrádverőcei részlet. Monotípia, papír, paszpartuban, lap szélén ragasztva és ragasztás nyomaival. 25,5x16 cm 2583941
10444
417
14000
PA jelzéssel: Kompozíció. Vegyes technika, vászon, keret nélkül, 71x50cm 2554625
10445
417
32000
Tompos jelzéssel: Erdélyi utca. Olaj, farost, jelzett, dekoratív fakeretben. 70x50cm 2504722
10446
417
3800
Szilvássy 1970 jelzéssel: Hölgy portréja. Szén, fedőfehér, papír kartonra kasírozva. Sérülésekkel. 59x41cm 2503143
10447
417
Szabadi jelzéssel: Virágos csendélet. Olaj, vászon. keret nélkül. 50x40cm 2557823
10448
417
T. Mele jelzéssel: Scugnizzo. Cinkográfia. Jelzett. Mappában 24x18 cm 2444133
10449
417
Medó 79 jelzéssel: Vízparti táj. Olaj, falemez, fa keretben, 40×49,5 cm 2498880
10450
417
Márkus L. jelzéssel: Tájkép. Olaj, farost. 59x39 cm 2501149
10451
417
M. Rosa jelzéssel: Tájkép. Olaj, papír, 27×34 cm, sérült keretben. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft