Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 336
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2624545
10490
417
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Perlmutter jelzéssel: Kapu. Olaj, vászon. 50x70 cm 2624546
10491
417
Jandi D jelzéssel: Munkában. Olaj, vászon. 50x70 cm 2624548
10492
417
Vörösgéza jelzéssel: Csendélet. Olaj, karton. Üvegezett, kissé sérült fakeretben. 52,5x34 cm 2624550
10493
417
Kléh János jelzéssel: Vízparti táj. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 35x25 cm 2624599
10494
417
Csak-Maronyak jelzéssel: Táj. Pasztell, papír. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben. 50x60 cm. 2624593
10495
417
Vén E. jelzéssel: Csendélet. Olaj, vászon. Fakeretben. 76x57 cm. 2624742
10496
417
Farkasházy jelzéssel: Ház. Kollázs, papír. Üvegezett fakeretben. 23x32 cm. 2624853
10497
417
Herman jelzéssel (Herman Lipót?): Kinn, padon. Tus, papír. Üvegezett fakeretben. 14x21 cm. 2625070
10498
417
Nagy István jelzéssel: Női portré. Ceruza, papír. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 42×28 cm 2625089
10499
417
Béla jelzéssel: Férfi portré. Ceruza, papír. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 30×21 cm 2625203
10500
417
Berényi jelzéssel. Alföldi táj. Olaj, karton. Üvegezett fakeretben, 40x50 cm 2625449
10501
417
26000
Tardos jelzéssel, Renoir után: Folyóparti táj. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív fakeretben, 50×70 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft