Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 336
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2625497
10502
417
17000
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Weitzer (?) jelzéssel: Csendélet. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 60×80 cm 2625617
10503
417
Boros E jelzéssel: Csendélet. Olaj, vászon. Jelzett. Dekoratív, kissé sérült fa keretben. 60×80 cm 2629983
10504
417
Biai jelzéssel: Csikós. Rézkarc, papír, jelzett, sélrült, kartonra kasírozva, 29×37,5 cm 2630035
10505
417
Zórád jelzéssel: Utcarészlet. Akvarell, papír. Kissé sérült. 40x59 cm 2631613
10506
417
Schönfelder K jelzéssel: Szecessziós-japonizáló illusztráció. Vegyes technika, papír, paszpartuban, 21,5×15,5 cm 2443185
10507
417
Kiss Z jelzéssel: Alakok. Olaj, karton. Díszes, régi üvegezett fa keretben, 20×13 cm 2583774
10508
417
Andre jelzéssel: Vízparton. Olaj, fémlemez. Dekoratív üvegezett fa keretben, 18×13 cm. 2583772
10509
417
Andre jelzéssel: Hazafelé. Olaj, fémlemez. Dekoratív, sérült üvegezett fa keretben, 18×13 cm. 2583819
10510
417
Gyulai jelzéssel: Csendélet. Olaj, vászon. Dekoratív, sérült fa keretben, 60×50 cm 2624578
10511
417
Olvashatatlan jelzéssel: Csendélet üvegekkel. Szén, pauszpapír, kissé sérült. Farostra kasírozva. 18x24 cm. 2628160
10512
417
Vegyes grafika tétel: tanulmányrajzok, absztrakt olajfestmény kartonon, stb., közte jelzettek (nagyrészt Horváth Zoltán jelzéssel), jelzés nélküliek. Vegyes technika, papír. Vegyes méretben és állapotban. 2624583
10513
417
Olvashatatlan (Barta Mária?) jelzéssel: Portré. Tus, karton. 21x20 cm. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft