Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 336
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2627199
10404
417
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Kondor Béla (1931-1972): Szidalom. Fametszet, papír, paszpartuban, utólagos jelzéssel, 14×11 cm 2627138
10405
417
Molnár C. Pál (1894-1981): Ásítás. Kis szériás ofszet, papír, 29,5×21 cm 2627140
10406
417
Molnár C. Pál (1894-1981): Telefonos kisasszony. Kis szériás ofszet, papír, 29,5×21 cm 2624580
10407
417
Fried jelzéssel: Női portré. Olaj, karton. Vetemedett. 22x16 cm. 2626217
10408
417
H. Thut jelzéssel: Horgász. Tus, papír, 30x21cm 2609104
10409
417
14000
Pólya Tibor jelzéssel: Férfi portré Vegyes technika, papír Üvegezett keretben 10x11 cm 2557379
10410
417
Kmetty jelzéssel: Férfi portré. ceruza, papír, 28×21 cm 2581241
10411
417
F. Schlenstedt jelzéssel, feltételezhetően német festő: Vízparti naplemente. Olaj, vászon. Dekoratív keretben. 30×60 cm 2581187
10412
417
Mészáros T. jelzéssel: Vízesés. Olaj, farost. Dekoratív fa keretben. 40×50 cm 2596403
10413
417
F. T. R. jelzéssel: A kis levente, 1931. Akvarell, ceruza, papír. Üvegezett fa keretben, 43,5x29 cm 2596422
10414
417
Paulich (?) jelzéssel: Vénusz (női akt), 1997. Olaj, vászon. Fa keretben, látható méret: 30,5x12,5 cm, külső méret: 45x27 cm 2496150
10415
417
700
Kátai jelzéssel: Orgonacsokor. Olaj, papír. 25x35 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft