Boros E jelzéssel: Csendélet. Olaj, vászon. Jelzett. Dekoratív, kissé... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/417/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak-jelzessel-jelzes-nelkul~2/Boros-E-jelzessel-Csendelet-Olaj-vaszon-Jelzett-Dekorativ-kisse-serult-fa-keretben-60C3~II2625617
2625617
10503
417
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Kikiáltási ár:
18 000 Ft 48,65 EUR , 52,94 USD
Leírás: Boros E jelzéssel: Csendélet. Olaj, vászon. Jelzett. Dekoratív, kissé sérült fa keretben. 60×80 cm
: nagy_andras