Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 336
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2554270
10452
417
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Kornhoffer Pécs 1914 jelzéssel: Női képmás. Olaj, karton, sérült fakeretben, 28x20cm. 2631255
10453
417
H. jelzéssel: Humoros, erotikus grafika. Tus, papír. 12,5x9 cm. Paszpartuban 2627224
10454
417
Szőnyi jelzéssel. Lovak, tus, papír, paszpartuban, 30×21 cm 2626089
10455
417
ZK jelzéssel: Jégvirág. Akril, vászon, keret nélkül, 50x35cm 2626092
10456
417
ZK jelzéssel: Kövek. Akril, farost, keret nélkül, 30x50cm 2626094
10457
417
ZK jelzéssel: Kompozíció arannyal. Akril, farost, keret nélkül, 24x24cm 2626097
10458
417
ZK jelzéssel: Színes erdő. Akril, kasírozott vászon, keret nélkül, 24x30cm 2626099
10459
417
3200
ZK jelzéssel: Ködös reggel . Akril, kasírozott vászon, keret nélkül, 40x30cm 2626516
10460
417
22000
Huszthy jelzéssel: Udvar libákkal. Olaj, vászon, Kopott keretben. 60x80cm 2626522
10462
417
I. Tolini jelzéssel: Kis csavargó. Vászon, olaj, Sérült keretben, 50x40 cm 2626526
10463
417
22000
Thorma jelzéssel: Fürdőző nő. Olaj, vászon, sérült keretben, 67x53cm 2626528
10464
417
RJ jelzéssel: Táj libákkal. Olaj, vászon, sérült keretben, 60x80cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft