Porcelán Tételek száma: 289
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2463547
11376
401
Japán pávás porcelán tálka, levonóképes, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, d: 9 cm 2463508
11377
401
Kínai virágmintás porcelán fedeles váza, jelzett, kopásnyomokkal, tetején lepattanásokkal, hajszálrepedéssel, m: 16 cm 2463348
11378
401
Bavaria kutyás retro hamutál. Matricás, jelzett, kopásokkal. d: 14 cm 2464067
11379
401
Perzsa mintás kiöntő. Kézzel festett, jelzett, repedéssel a fülön. m: 18 cm 2442318
11380
401
Kínai leveses tál és hozzávaló kanál és mártásos tálka, jelzett, hibátlan, apró kopások d:11,5 cm 2460813
11381
401
2 db román porcelán figura, kézzel festett, jelzett (Arpo, Alba Iulia), kisebb kopásnyomokkal, az egyik talpán apró lepattanással, m: 19 cm, 16 cm 2460820
11382
401
Chodziez lengyel porcelán korsó. Részben kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 15,5 cm, d: 11 cm 2460822
11383
401
Wawel és Wallendorf porcelán cukortartók, 2 db. Matricás, jelzett, minimális kopással, m: 14 cm, 11 cm 2460843
11384
401
Martinroda Bad Doberan porcelán emlékváza hajós mintával. Matricás, jelzett, kis kopással, m: 14 cm 2459606
11385
401
Freiberger porcelán cukortartó, matricás, jelzett, minimális kopással, d: 9,5 cm 2459474
11386
401
Porcelán mozsár törővel, matricával jelzett (L. Dake & Zn ), kis kopással, d: 12 cm, h: 11,5 cm 2455701
11387
401
Szószos tál, jelzett, kopott. 20x13x9cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft