Porcelán Tételek száma: 289
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2461995
11328
401
Német porcelán mokkás csésze aljjal. Matricás, jelzett, hibátlan. 2421635
11329
401
Nagy méretú, kozákot ábárzoló pipa formájú italos üveg. POrcelán. 33 cm 2398520
11330
401
Fajansz kinyitható gömb dísz, karácsonyfa dísz, ékszertartó. Kézzel festett, jelzés nélkül. hibátlan. d: 50 mm 2463725
11331
401
Kék-fehér mintás porcelán macska, levonóképes, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, m: 16 cm 2463560
11332
401
2200
Rosenthal virágmintás porcelán boros kancsó, jelzett, matricás, m: 18 cm 2464953
11333
401
Kaiser váza. Modern, matricás. Jelzett, hibátlan. 18 cm 2464174
11334
401
2 db 1891 Ludvigh jelzéssel: mázas fajansz tányérok, áttört peremmel. Kézzel festett, jelzett, kis lepattanásokkal, sérülésekkel. d: 19 cm 2464949
11335
401
Hutschenreuter váza. Modern, többféle mázzal. Jelzett, hibátlan. 16,5 cm 2464080
11336
401
2 db antik, jelzett, fajansz kis kulacs dísz, kézzel festett, jelzett, hibátlan. Olvashatatlan jelzéssel. m: 10,5 cm 2464072
11337
401
Izsépy kerámia kéményseprő figurás mázas kerámia lámpatest, jelzett, hibátlan m: 22 cm 2461916
11338
401
2 db Kütahya Porselen török porcelán tálka, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 13,5 cm, 11,5 cm 2460794
11339
401
2200
Porcelán gyógyszertári tartóedény Baldrian (Macskagyökér) felirattal, parafadugóval, matricás, jelzett, mázrepedésekkel, m: 11,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft