Porcelán Tételek száma: 289
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2441963
11231
401
Zsolnay porcelán teás csésze készlet 6 db aljjal. kézzel festett, kis kopásokkal 2341068
11232
401
Zsolnay virágmintás porcelán mini kaspó, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, m: 5,5 cm, d: 5,5 cm 2438100
11233
401
Imari tál porcelán, öblében máz alatti kékkel, máz felett vörössel és arannyal festett virág ábrázolással. kopott, apró mázrepedés. Japán, Arita, Meiji korszak (1868-1912) d: 31 cm 2397627
11234
401
Fischer Emil Budapest mázas fajansz teáskanna. Mázrepedésekkel, fedőn kis hajszálrepedéssel 24x13 cm 2461757
11235
401
1853 Antik Alt Wien tányér. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal d: 16 cm 2461756
11236
401
1821? Antik Alt Wien tányér. Kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal d: 14, 5 cm 2459830
11237
401
6 db Meisseni porcelán salátás tálka, aljjal. Máz alatti kék festés, egyik peremén apró csorba, jelzett: Kardos Meissen. d:13,5cm 2459770
11238
401
2 db Meisseni porcelán teás csésze, aljjal. Máz alatti kék festés, hibátlan, jelzett: Royal Meissen. 2459758
11239
401
14000
7 db Meisseni porcelán teás csésze, aljjal. Máz alatti kék festés, kétféle jelzéssel (csillagos Meissen és royal Meissen), egyik csésze alja pótlás: Hutschenreuther Bavaria lepattanással egyik csésze alján. 2463724
11240
401
Meissen (7db) és MZ Austria (2db) össz 9 db vegyes tányérok, porcelán, mázalatti kobaltkék hagymavirág mintával, jelzett: csillagos Meissen és MZ Austria, hibátlan, d:20 és 25 cm között 2463728
11241
401
Meissen tojástartó, porcelán, mázalatti kobaltkék hagymavirág mintával, jelzett: csillagos Meissen, hibátlan, m:7,5cm 2463742
11242
401
Meissen főzelékes tál, porcelán, mázalatti kobaltkék hagymavirág mintával, jelzett: csillagos Meissen, hibátlan, d: 27 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: