Porcelán Tételek száma: 289
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2459926
11183
401
Herendi sárgarózsa, kézzel festett, sérült, kopott, jelzett (1940), 14,5x8cm 2442031
11184
401
Herendi porcelán rózsa. Kézzel festett, jelzett, minimális mázhibával 7x5 cm 2460931
11185
401
28000
Zsolnay pillangómintás hiányos kávéskészlet, 6 db süteményes tányér, 1 db kis kaspó és 1 db poháralátét. Mázrepedt, kopott, jelzett. 2461281
11186
401
26000
Zsolnay pillangómintás teás készlet, 6 személyes (kanna, kis kiöntő, 1 db cukortartó, 6 db csésze aljjal). Kézzel festett, jelzett, az egyik csésze füle sérült, ragasztott. 2461266
11187
401
22000
Zsolnay pillangómintás szendvicses készlet, 6 személyes, tálca + 6 db tányér. Kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 44x16,5 cm, d: 16,5 cm 2461411
11188
401
Zsolnay eozin mázas rákos tál, jelzett (halványan), erős kopásnyomokkal, d: 15 cm 2398238
11189
401
Zsolnay Pompadour mintás porcelán gyertyatartó. Kézzel festett, jelzés nélküli, hibátlan. m: 14 cm 2413348
11190
401
Zsolnay virágmintás 4 személyes teás készlet. Matricás, jelzett, kopásnyomokkal, apró lepattanással. 2463389
11191
401
Zsolnay art deco eozin mázas váza. Formaterv Török János? Jelzett, hibátlan. m: 24 cm 2461574
11192
401
Zsolnay áttört kaspó. Kézzel festett, jelzett (Halász Imréné), hibátlan d: 11 cm, m: 10 cm 2441541
11193
401
Zsolnay virág mintás porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, kopottas, 10,5x10,5x6cm 2441588
11194
401
Zsolnay virág mintás kis tálka, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal. 11x7 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: