Porcelán Tételek száma: 289
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2400299
11159
401
Herendi virág mintás talpas váza. Kézzel festett, jelzett hibátlan. m: 13 cm, d:14 cm 2420844
11160
401
Herendi Kitty mintás porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 8,5 cm, d: 11,5 cm 2461571
11161
401
Herendi bouquet de cornelia (HBC) mintás porcelán fogpiszkálótartó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 8,5x7,5 cm 2441042
11162
401
Herendi virágmintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 19 cm 2398342
11163
401
Herendi virág mintás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 9,5 cm 2467205
11164
401
Herendi porcelán kínáló tál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 23x16 cm 2466168
11165
401
Herendi porcelán vázapár, kézzel festett, reliefszerű virág dekorral, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 14 cm 2459922
11166
401
Herendi Eton mintás bonbonier, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, 8,5x9 cm 2462163
11167
401
Herendi virágmintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 26,5 cm 2465170
11168
401
Herendi nagyméretű kézzel festett sorszámozott PBR mintás jelzett porcelán váza hibátlan. m: 27cm 2465221
11169
401
Herendi virág mintás leveles tálka, kézzel festett, jelzett, kopott, 15×9 cm 2152227
11170
401
Zsolnay porcelán szalonnázó paraszt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 35 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: