Porcelán Tételek száma: 289
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2460214
11147
401
Herendi Viktória mintás porcelán hamutál. Kézzel festett, jelzett, kopott. 14x11 cm 2465205
11148
401
Herendi Viktória mintás porcelán gyertyatartó, kézzel festett, alján apró csorba. m: 15,5 cm 2466461
11149
401
Herendi Viktória mintás váza, jelzett, restaurált, kopott, m:12cm 2291378
11150
401
Herendi Rotschild mintás tálka. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással 9x12 cm 2461544
11151
401
3800
Herendi India kosaras mintás fonott tálka. Kézzel festett, jelzett, csorba. d: 15 cm 2467062
11152
401
Herendi indiai kosár fantázia mintás lapos tányér. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 25 cm Fém fali akasztóval 2461620
11153
401
Herendi Apponyi mintás hamutálka. kézzel festett, jelzett, hibátlan. 11x7,5 cm 2461263
11154
401
Herendi Apponyi purpur mintás mini váza. Kézzel festett, jelzett, kis kopással, m: 5 cm
Herendi Viktória mintás tálka, porcelán, kézzel festett, kopott, jelzett, 10x7,5 cm
Herendi Viktória mintás mini hamutál, kézzel festett, jelzett, kis kopással. 9x6 cm
Herendi Rotschild mintás tálka. Kézzel festett, jelzett, kopott. 10x7,5 cm 2461241
11155
401
Herendi Apponyi mintás fonott kosár. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 9,5 cm
Herendi Eton mintás fonott kosár. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 12 cm
Herendi Virág mintás fonott kosár. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 12 cm 2398350
11156
401
Herendi zöld Apponyi mintás fonott kosárka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, díszdobozzal d: 11,5 cm 2424823
11157
401
Herendi zöld Appponyi mintás kínáló tál Fortuna Restaurant egyedi festéssel. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 25 cm 2431735
11158
401
Herendi virág mintás porcelán tányér, kosaras peremmel, kézzel festett, jelzett, felső peremén sérüléssel, kopásnyomokkal, d: 24,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: