Porcelán

Tételek száma: 289

Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán tálka. matricás, jelzett, hibátlan 14x12 cm
11243.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Hollóházi porcelán Szász Endre által tervezett plakett. Matricás, jelzett, kis lepattanással 11,5x17,5 cm
11244.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Hollóházi Jurcsák László által tervezett mintával díszített porcelán váza, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 15,5 cm
11245.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Hollóházi Jurcsák László által tervezett mintával díszített porcelán váza. Matricás, jelzett, minimális kopással, m: 24,5 cm
11246.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
10
Hollóházi porcelán foci cipő. KPVDSZ felirattal. Jelzett, hibátlan. 12 cm
11247.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Hollóházi Kormos László Tömegsport Mozgalom - XXI. ker. - Kiemelkedő Sportmunkáért Hollóháza jelzett porcelán emlékplakett tokban (135mm) hibátlan
11248.

Hollóházi "Kormos László Tömegsport Mozgalom - XXI. ker. - Kiemelkedő Sportmunkáért" Hollóháza jelzett porcelán emlékplakett tokban (135mm) hibátlan

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Hollóházi Csepel labdarúgó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:27,5 cm. Tóth II. hagyatékából
11249.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
13
Hollóházi ülő olvasó lány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 34 cm
11250.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Hollóházi porcelán korsós lány, kézzel festett, jelzett, ragasztásnyommal, m: 27,5 cm
11251.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
11252.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Hollóházi porcelán plakett Hajómodellek bajnoksága 1981. Matricás, jelzett, hibátlan, eredeti dobozában d: 15 cm
11253.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Hollóházi porcelán paprikát fűző nő, fehér mázas, jelzés nélkül, formaszámmal, tarkóján (gyári?) repedéssel, kopásnyomokkal, m: 25 cm
11254.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft