Porcelán Tételek száma: 289
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2461625
11243
401
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán tálka. matricás, jelzett, hibátlan 14x12 cm 2462199
11244
401
Hollóházi porcelán Szász Endre által tervezett plakett. Matricás, jelzett, kis lepattanással 11,5x17,5 cm 2461275
11245
401
Hollóházi Jurcsák László által tervezett mintával díszített porcelán váza, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 15,5 cm 2466808
11246
401
Hollóházi Jurcsák László által tervezett mintával díszített porcelán váza. Matricás, jelzett, minimális kopással, m: 24,5 cm 2463057
11247
401
Hollóházi porcelán foci cipő. KPVDSZ felirattal. Jelzett, hibátlan. 12 cm 2462929
11248
401
Hollóházi "Kormos László Tömegsport Mozgalom - XXI. ker. - Kiemelkedő Sportmunkáért" Hollóháza jelzett porcelán emlékplakett tokban (135mm) hibátlan 2462837
11249
401
Hollóházi Csepel labdarúgó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:27,5 cm. Tóth II. hagyatékából 2464063
11250
401
Hollóházi ülő olvasó lány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 34 cm 2400150
11251
401
Hollóházi porcelán korsós lány, kézzel festett, jelzett, ragasztásnyommal, m: 27,5 cm 2442028
11252
401
Hollóházi matyó népviseletes pár. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással 12 cm, 11 cm 2467260
11253
401
Hollóházi porcelán plakett Hajómodellek bajnoksága 1981. Matricás, jelzett, hibátlan, eredeti dobozában d: 15 cm 2431728
11254
401
Hollóházi porcelán paprikát fűző nő, fehér mázas, jelzés nélkül, formaszámmal, tarkóján (gyári?) repedéssel, kopásnyomokkal, m: 25 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft