Porcelán Tételek száma: 289
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2465418
11255
401
Hollóházi Ludas Matyi, kézzel festett, jelzett, kalapján apró lepattanással, m: 18 cm 2463351
11256
401
Hollóházi matyó népviseletes pár. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással 12 cm, 11 cm 2464066
11257
401
Hollóházi porcelán urna váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 28 cm 2460342
11258
401
3200
6 db Hollóházi tejszínes kiöntő jelzett, kopássokkal 2425675
11259
401
4 db Hollóházi levél formájú kínáló tál. Matricás, jelzett, kopásokkal 12 cm 2442335
11260
401
Hollóházi nagy méretű porcelán váza. Matricás, jelzett, hibátlan. 31,5 cm 2461989
11261
401
Hollóházi porcelán virágmintás váza, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 17,5 cm 2461541
11262
401
Hollóházi porcelán tojás. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 14,5x10 cm 2459155
11263
401
Hollóházi virágmintás falra akasztható porcelán tányér, kézzel festett, jelzett, kopott, apró lepattanások, d: 22 cm 2461067
11264
401
Hollóházi virágmintás, kobaltkék porcelán váza. Matricás, jelzett, minimális kopással, m: 17,5 cm 2461284
11265
401
Hollóházi váza és bonbonierre, részben jelzett, kopott, m: 18cm, 9x7,5x3,5cm 2459528
11266
401
Hollóházi Gyula címerével és városképével díszített porcelán korsó. Matricás, jelzett, peremén kis kopással, d: 9,5 cm, m: 11,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft