Porcelán Tételek száma: 289
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2461055
11279
401
Drasche porcelán német juhászkutya. Fehér mázas, jelzett, hibátlan, 20x8x11,5 cm 2460805
11280
401
Drasche Ludas Matyi, kézzel festett, jelzett, nagyon kis sérüléssel a tollon , m: 23 cm 2416966
11281
401
Gránit porcelán pecsenyés tál, fehér mázas, jelzett, apró mázhibákkal, 28x40 cm 2416955
11282
401
Gránit porcelán pecsenyés tál, fehér mázas, jelzett, peremén javított, 36x25 cm 2278737
11283
401
Kispesti porcelángyár váza. Mázas, jelzett, repedéssel. 25 cm 2460157
11284
401
Kőporc Kőbányai Porcelángyár kutya. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 8,5 cm 2465719
11285
401
Kőbányai porcelángyár Witeg Hygenia képpel. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 28 cm 2442025
11286
401
Kőbányai porcelán medve. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 9 cm 2467265
11287
401
Drasche Aladdin a repülő szőnyegen, kézzel festett, jelzett, hibátlan, ritka, m:12 cm, h:11 cm 2461974
11288
401
2 db kínai porcelán fookutya. Kézzel festett, jelzett, minimális lepattanással. 7 cm 2444596
11289
401
Limoges porcelán ragutál aljával, Aranyozott, kék festéssel. Jelzett, kopással d: 30 cm m: 20 cm 2312734
11290
401
Ens darumadár, kézzel festett, jelzett, nyakán nis tűzrepedéssel, kis kopással m: 24 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft