Porcelán Tételek száma: 289
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2400311
11303
401
Alt Wien fajansz bonbonniere, kézzel festett jelenettel. Jelzett, hajszálrepedéssel d: 11 cm 2442342
11304
401
Kahla porcelán mokkás készlet. Fehér és arany mázas. Jelzett, minimális kopással. 2442346
11305
401
Bohemia virágos mintájú porcelán mokkás készlet. Fehér és arany mázas. Jelzett, minimális kopással. 2461953
11306
401
Ludwig Wessel fajansz süteményes kínáló. Részben kézzel festett, jelzett, kopott. d: 23,5 cm 2461982
11307
401
Wallendorf rózsa mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan m:19 cm 2460381
11308
401
2 db antik figura, kézzel festett porcelán, egyik jelzett, kopott, sérült, restaurált, m: 6 és 17 cm. 2461769
11309
401
3 darabos Wedgewood porcelán asztali készlet. Biszkvit porcelán jelzett, hibátlan 2443729
11310
401
Skót nemes porcelán figura, festett biszkvit és fehér mázas. Jelzés nélkül, kardnál sérült, kard egy része festéssel pótolt, 26 cm 2428699
11311
401
Poema Artistic porcelain Emil Cretu: Lantos, biszkvit porcelán, kézzel fetsett jelzett, hibátlan m: 19 cm 2461297
11312
401
4 db Goebel gyerek figura, kézzel festett, jelzett, kis kopással, m: 9 cm 2460163
11313
401
Két személyes régi porcelán reggeliző készlet. Kézzel festett, jelzés nélkül, kopásokkal 2467200
11314
401
Rosenthal porcelán dobozka. matricás, jelzett, kopásokkal. 13 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft