Porcelán

Tételek száma: 289

Alt Wien fajansz bonbonniere, kézzel festett jelenettel. Jelzett, hajszálrepedéssel d: 11 cm
11303.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
Kahla porcelán mokkás készlet. Fehér és arany mázas. Jelzett, minimális kopással.
11304.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Bohemia virágos mintájú porcelán mokkás készlet. Fehér és arany mázas. Jelzett, minimális kopással.
11305.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Ludwig Wessel fajansz süteményes kínáló. Részben kézzel festett, jelzett, kopott. d: 23,5 cm
11306.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Wallendorf rózsa mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan m:19 cm
11307.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
2 db antik figura, kézzel festett porcelán, egyik jelzett, kopott, sérült, restaurált, m: 6 és 17 cm.
11308.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
3 darabos Wedgewood porcelán asztali készlet. Biszkvit porcelán jelzett, hibátlan
11309.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Skót nemes porcelán figura, festett biszkvit és fehér mázas. Jelzés nélkül, kardnál sérült, kard egy része festéssel pótolt, 26 cm
11310.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Poema Artistic porcelain Emil Cretu: Lantos, biszkvit porcelán, kézzel fetsett jelzett, hibátlan m: 19 cm
11311.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
4 db Goebel gyerek figura, kézzel festett, jelzett, kis kopással, m: 9 cm
11312.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
17
Két személyes régi porcelán reggeliző készlet. Kézzel festett, jelzés nélkül, kopásokkal
11313.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Rosenthal porcelán dobozka. matricás, jelzett, kopásokkal. 13 cm
11314.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft