Porcelán Tételek száma: 289
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2442098
11400
401
Németjuhász, festett majolika, jelzett, kopott, mázrepedt. m: 29 cm 2433088
11401
401
6 db porcelán likőrös füles pohár, német, matrica, kopott, jelzés nélkül m: 5,5 cm 2061917
11402
401
Hutschenreuther porcelán madár, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, alján apró lepattanással, m: 10 cm 2461407
11403
401
Kínai bonbonniere, porcelán, jelzett, kopott, 12x7,5x4cm 2461285
11404
401
Kalocsai virágmintás porcelán bonbonier, kézzel festett, kopott, jelzett (kopott), d: 13 cm 2461268
11405
401
Rosenthal tálka és váza, matricás, jelzett, kopott, d: 13cm , m: 12cm 2460370
11406
401
Herendi Levesestál fedő nélkül, címeres jelzéssel, kopott, 33x22x12cm 2462175
11407
401
3 db süteményes tányér, karikatúra jelenetekkel, jelzett: Chodau, hibátlan, kézzel festett, d:13cm 2463733
11408
401
Angol mokkás csésze (2db) tálcán (1db), porcelán, mázalatti kobaltkék hagymavirág mintával, jelzett, hibátlan. 2463749
11409
401
Angol szószos tál, porcelán, mázalatti matricás díszítéssel, jelzett, sérült, m:13cm 2463752
11410
401
4 db süteményes tányér, porcelán, mázalatti hagymavirág díszítéssel, karcos, jelzett. d: 19,5cm 2463789
11411
401
3800
Alföldi rózsás porcelán tányérok (6 lapos, 5 mély, 6 süteményes) Kopott, jelzett. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft