Hutschenreuther porcelán madár, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyom... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/401/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Hutschenreuther-porcelan-madar-kezzel-festett-jelzett-kis-kopasnyomokkal-aljan-apro-lepatt~II2061917
2061917
11402
401
Leírás: Hutschenreuther porcelán madár, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, alján apró lepattanással, m: 10 cm