Alföldi rózsás porcelán tányérok (6 lapos, 5 mély, 6 süteményes) Kopot... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/401/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Alfoldi-rozsas-porcelan-tanyerok-6-lapos-5-mely-6-sutemenyes-Kopott-jelzett~II2463789
2463789
11411
401
3800
Leírás: Alföldi rózsás porcelán tányérok (6 lapos, 5 mély, 6 süteményes) Kopott, jelzett.
: nagy_andras