Porcelán Tételek száma: 289
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2463794
11412
401
Orosz rózsás kávés készlet, pótolt fedőkkel, porcelán. Jelzett. Kopott. (5 db csésze, 6 db alj, 3 db szerviz) 2464906
11413
401
2db csésze, 1db alj, porcelán, jelzett, kopott, m:6cm, d: 13,5cm 2464958
11414
401
Kínálótál, matricás, aranyozott, porcelán, hibátlan, jelzett, d: 20cm 2465407
11415
401
6 db bögre m: 10cm, 1 db fedeles cukortartó m: 10cm, kézzel festett, aranyozott, apró kopásokkal, jelzett: Melody fine porcelain hand made. 2465457
11416
401
Fena porcelán mokkás készlet, matricás, aranyozott, rokokó jelenetes, kopott, jelzett. 2465479
11417
401
2db Limoges porcelán teás csésze. Matricás, jelzett, hibátlan, m: 8cm. 2465522
11418
401
12 db porcelántányér, jelzett, matricás, apró karcokkal. (6 lapos d: 24cm, 6 mély d:21cm) 2465513
11419
401
Baba csészék 6 db, porcelán, matricás, kopott. 2466434
11420
401
2 db porcelán bögre, cseh, matricás díszítéssel, Karlsbad felirattal, lüszteres mázzal. Kopott, m: 5cm 2466464
11421
401
Orosz süteményes készlet (6db süteményes tányér, 1db süteményes tál), matricás porcelán, d: 19 és 27 cm. Jelzett, kopott. 2466883
11422
401
2 db kék, matricás porcelán vázácska, kopott, m: 8,5 és 14,5 cm 2466901
11423
401
Vegyes porcelán állatfigurák (3db), részben jelzett. (kutya, macska) Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft