Porcelán Tételek száma: 289
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2420940
11364
401
600
Ceramis Sfantu Gheorghe (Sepsiszentgyörgy) porcelán gyertyatartó, plasztikusan rózsákkal díszített, 3 gyertyára kialakítva, kézzel festett, jelzett, apró csorbákkal, m: 4,5 cm, d: 11 cm 2461738
11365
401
Kínai teás bögre fedéllel. Kézzel festett, jelzés nélkül, egy ragasztott lepattanással m: 15 cm 2461751
11366
401
Cseh Alt Wien mitológiai jelenetes tálka .Matricás, jelzett, kopásokkal. d: 16 cm 2462996
11367
401
Porcelán elektromos asztali lámpa szövet búrával, matricás virág dekorral, szövet búrával, jelzett, apró kopásnyomokkal, égő nélkül, vezetékkel, kacsolóval, nem kipróbált, m: 45 cm 2461721
11368
401
Copeland Late Spode fajansz teás csésze. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal . 2461559
11369
401
Köhögés elleni rum feliratos porcelán edény. Jelzett. hibátlan 18 cm 2460808
11370
401
Antik porcelán só és bors tartó. Kézzel festett, jelzett, kopott. 8,5x7 cm 2461204
11371
401
1985 Petrozsény bányász bélyeggyűjtő kör porcelán tányér - Petrosani cercul filatelic minerul Petrosani. Matricás, jelzett, hibátlan d: 25 cm 2441497
11372
401
Schaubach Kunst hal mintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, minimális kopással. m: 12,5 cm 2445947
11373
401
Gitározó béka, porcelán, jelzett, hibátlan. m:17cm 2319230
11374
401
Wood & Son postahivatal mintás porcelán country stílusú teáskanna. Matricás, jelzett, alján hajszál repedéssel 23 cm 2413294
11375
401
Camina román figurális porcelán, virágos tálat tartó puttó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 10 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft