Porcelán Tételek száma: 289
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2459684
11340
401
Vegyes porcelán tétel (9 db), közte Herendi Viktória mintás, tojás alakú bonbonier (sérült), Hollóházi, Aquincumi és Jan Becher porcelánok. Kézzel festett/matricás, kisebb kopásnyomokkal, egy sérült és javított. 2461605
11341
401
Meissner Limoges mini porcelán tányér, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, d: 4 cm 2466167
11342
401
3800
Unterweissbach porcelán váza, részben kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 22 cm 2459739
11343
401
Victoria porcelán lábas ékszertartó porcelán ládika Matricás,jelzett, kis kopással 10x7x8 cm 2434107
11344
401
3400
Bonbonniere, kacsáknak trombitáló fiú, porcelán, aranyozott, kopott, apró csorba. m: 11cm 2407502
11345
401
3200
3 db porcelán és kerámia figura, sérüléssel, m: 3-8,5 cm 2432877
11346
401
Tátott szájú halacska pár, lüszteres fényű narancs színben, aranyozással, kerámia, kopott. Egyik jelzett: Kerámia Iparművész K.Sz.
m: 7,5 és 7 cm 2432731
11347
401
Japán fedeles cukortartó , fonott bambusz füllel, zománc festett és aranyozott, jelzett, apró kopásokkal, m: 13 cm 2460378
11348
401
Millói vénusz biscuit porcelán büszt, jelzés nélkül, kopott, m: 14cm 2467070
11349
401
Fajansz reggeliző tálca, fém szerelékkel. Formaszámmal jelzett, matricás, hibátlan. d: 30 cm 2461352
11350
401
5 darabos tálalókészlet (szószos, sültes, csontos főzelékes stb.), porcelán, aranyozott, kopott, részben jelzett: Victoria Austria 2463152
11351
401
Metzler Orloff porcelán csibék, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, h: 10 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft