Bonbonniere, kacsáknak trombitáló fiú, porcelán, aranyozott, kopott, a... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/401/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Bonbonniere-kacsaknak-trombitalo-fiu-porcelan-aranyozott-kopott-apro-csorba-m-11cm~II2434107
2434107
11344
401
3400
Kikiáltási ár:
3 400 Ft 9,19 EUR , 10,00 USD
Leírás: Bonbonniere, kacsáknak trombitáló fiú, porcelán, aranyozott, kopott, apró csorba. m: 11cm
: karap_norbert