Porcelán Tételek száma: 289
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2465095
11315
401
Seltmann Weiden Rembrandt képet ábrázoló porcelán fali tál, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 26,5 cm 2465098
11316
401
Seltmann Weiden Mona Lisa képet ábrázoló porcelán fali tál, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 27 cm 2465103
11317
401
Clássicos da Pintura Madonna képet ábrázoló porcelán fali tál, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 25 cm 2460387
11318
401
Antik kézzel festett porcelán mustár tartó, jelzés nélkül, kopott, m:13cm 2464330
11319
401
Rosenthal Taurus (bika) horoszkópos porcelán képeslap, Bjorn Wiinblad (1918-2006) által tervezett mintával. Matricás, jelzett, hibátlan, hátoldalán ceruzával megírt, eredeti dobozában, 16x11,5 cm 2464002
11320
401
Goebel szív formájú fali dísz, tartó, plasztikus virágokkal díszített, XX. sz. első fele. Kézzel festett, jelzett, a virágon sérült, 9x8,5 cm 2438021
11321
401
Kis méretű japán satsuma jellegű váza. Kézzel festett, jelzett, kopott, mázrepedéssel 18 cm 2444513
11322
401
Kanál alakú falidísz, kézzel festett porcelán, apró lepattanásokkal. Jelzett: Capodimonte made in Italy, h: 22cm 2465390
11324
401
4200
Ilmenau porcelán zenélő kisfiú, kézzel festett, jelzett, 1970-es évek, kopásnyomokkal, lábfejen apró sérüléssel, m: 13,5 cm, h: 15,5 cm 2461551
11325
401
Antik kínai? kőporcelán butéla. Kolibri és ló motívummal. Kézzel festett, jelzés nélkül, kis lepattanással 15,5 cm 2462530
11326
401
3 db porcelán: Wedgewood tálka, Aquincum madár jelzetlen cica 2461981
11327
401
V&B Wallerfangen Koppenhagen. Fajansz mokkás csésze. Matricás, jelzett, hibátlan. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft