Porcelán Tételek száma: 289
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2467238
11388
401
Fajansz kínáló tál, Jelzés nélkül, kézzel festett, kopásokkal 30cm 2465425
11389
401
Frankfurt térképével díszített porcelán tányér. Matricás, jelzett, hibátlan. 17x18 cm 2460340
11390
401
Porcelán kutya formáljuk persely jelzés nélkül H: 20 cm 2460336
11391
401
Fajansz süteményes kínálótál jelzés nélkül, talp és tál illeszkedésénél ragasztott, ragasztónyomokkal, d: 25 cm 2460332
11392
401
Áttört fedeles kínáló jelzés nélkül virág díszítéssel D: 25 cm 2460170
11393
401
Jelzés nélkül (MZ?) porcelán teás csésze. Kézzel festett, kis kopásokkal. 2467162
11394
401
Cseh porcelán dísztál, lányokkal. Matricás, jelzés nélkül, kopásokkal d: 30 cm 2467160
11395
401
Echt Kobalt aranyozott kínálótál. Kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal. 29x25 cm 2467164
11396
401
2 db nagy méretű tál. Jelzettek, matricás, hajszálrepedéssel mindkettő d: 30 cm 2467163
11397
401
Jelzett, népies áttört fali tányér. Kézzel festett, hibátlan. d: 30 cm 2460230
11398
401
Fajansz kínáló reggeliző tál, fém fogóval Matricás, jelzés nélkül, hibátlan d: 24 cm 2460109
11399
401
6 db porcelán alátét Wiestoch látképeivel d: 10 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft