Porcelán Tételek száma: 289
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2463167
11352
401
Sárga kétrétegű hutaüveg váza, kis kopásnyomokkal, m: 16,5 cm 2463161
11353
401
4600
Hölgy virágos ruhában, porcelán figura, részben kézzel festett, jelzés nélkül, m: 19,5 cm 2463322
11354
401
Japán darumadaras porcelán tálka, levonóképes, jelzett, hibátlan, 14,5×14,5 cm 2464742
11355
401
Patikaedény, porcelán, jelzett, halszálrepedt, m: 5,5cm 2465284
11356
401
Világhy Árpád (1960- ): Kínáló és váza, biszkvit porcelán, jelzett, apró kopásokkal, m: 17 és 13,5 cm 2403649
11357
401
AW szív alakú ékszertartó dobozka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 5x5 cm 2441928
11358
401
2 db nagy méretű porcelán teás csésze. bögre. aranyozott, matricás, csehszlovák porcelán. Hibátlan d: 11 cm, m: 9,5 cm 2442110
11359
401
2 db jelzés nélküli kislány porcelán figura, egyiken kis lepattanással m: 12, 5 cm 2442112
11360
401
Terebess kínai mintás porcelán tál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 15x19 cm 2441934
11361
401
Szív alakú egyedi, kézi festésű bonbonniere. Matricával jelzett, hibátlan 10x10 cm 2438117
11362
401
Rosenthal porcelán bonbonier, matricás, jelzett, sérült, 10×7×3,5 cm 2466840
11363
401
Csehszlovák szőlőmintás porcelán tál, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, d: 27 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft