2db csésze, 1db alj, porcelán, jelzett, kopott, m:6cm, d: 13,5cm https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/401/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/2db-csesze-1db-alj-porcelan-jelzett-kopott-m6cm-d-13-5cm~II2464906
2464906
11413
401
Kikiáltási ár:
1 200 Ft 3,24 EUR , 3,53 USD
Leírás: 2db csésze, 1db alj, porcelán, jelzett, kopott, m:6cm, d: 13,5cm
: nagy_andras