6 db bögre m: 10cm, 1 db fedeles cukortartó m: 10cm, kézzel festett, a... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/401/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/6-db-bogre-m-10cm-1-db-fedeles-cukortarto-m-10cm-kezzel-festett-aranyozott-apro-kopasokka~II2465407
2465407
11415
401
Leírás: 6 db bögre m: 10cm, 1 db fedeles cukortartó m: 10cm, kézzel festett, aranyozott, apró kopásokkal, jelzett: Melody fine porcelain hand made.
: nagy_andras