Kalocsai virágmintás porcelán bonbonier, kézzel festett, kopott, jelze... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/401/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Kalocsai-viragmintas-porcelan-bonbonier-kezzel-festett-kopott-jelzett-kopott-d-13-cm~II2461285
2461285
11404
401
Leírás: Kalocsai virágmintás porcelán bonbonier, kézzel festett, kopott, jelzett (kopott), d: 13 cm
: karap_norbert