Porcelán Tételek száma: 289
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2461903
11207
401
2 db Zsolnay pillangómintás hamutál, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, 11,5x8 cm 2461300
11208
401
Zsolnay pillangó mintás 6 személyes mokkás készlet. Kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal. 2442316
11209
401
11000
Zsolnay nagyméretű kézzel festett porcelán szalonnázó juhász szobor, jelzett, hibátlan, 32 cm 2442100
11210
401
Zsolnay bika, kézzel festett, jelzett, (tervező:Sinkó András), ragasztott, m:15 cm, h:31 cm 2465189
11211
401
Zsolnay porcelán kisfiú kenyérrel, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m:20 cm (tervező:Sinkó András) 1930körül 2443028
11212
401
Zsolnay rőzse gyűjtögető kisfiú, kézzel festett, jelzett, nyak ragasztott. 16 cm 2465159
11213
401
Zsolnay porcelán kisfiú labdával, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m:13 cm (tervező:Sinkó András) 1930körül 2341826
11214
401
Zsolnay macska figura. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 10,5 cm 2460344
11215
401
Zsolnay nyuszi figura. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással 9 cm 2464076
11216
401
Zsolnay madárka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 9,5 cm 2442089
11217
401
Zsolnay porcelán nyuszi, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 9x6 cm 2461269
11218
401
Zsolnay békakirály, ökörvér mázas, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 7,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft