Porcelán Tételek száma: 289
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2441834
11171
401
30000
Herendi Léda a hattyúval, fehér mázas, jelzett, hibátlan. Tervező: István Lőrinc (1901-1985) m:13,5 cm, h:20 cm 2420855
11172
401
15000
Herendi porcelán madár, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 14 cm, h: 18 cm 2441496
11173
401
Herendi kínai kisfiú figura. Jelzett és apró kopásokkal, konty szépen restaurált. m: 8 cm 2465165
11174
401
Csigán lovagló puttó kézzel festett aranyozott sorszámozott jelzett Herendi porcelán figura hibátlan állapotban, kopott 17x19cm 2263836
11175
401
Herendi mini kecske alakú porcelán figura, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 5 cm 2434096
11176
401
Herendi Lenin porcelán büszt, fehér mázas és biszkvit, hibátlan, jelzett, m: 17 cm 2463871
11177
401
Herendi Lenin porcelán büszt, fehér mázas, jelzett, hibátlan, m: 16,5 cm 2460840
11178
401
Herendi Turul szobor. Fehér mázas, jelzett (1940)
sérüléssel. m: 20 cm, h: 24 cm 2461565
11179
401
Herendi porcelán nyuszipár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 8,5x7,5 cm 2462054
11180
401
Herendi porcelán tavirózsa. Kézzel festett, jelzett, kis lepattanással. 14 cm 2462052
11181
401
Herendi porcelán tavirózsa. Kézzel festett, jelzett, kis lepattanással. 14 cm 2459916
11182
401
Herendi rózsa. Kézzel festett, jelzett (Herend Hungary 1941), apró lepattanások. 7,5x4,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft