Herendi porcelán vázapár, kézzel festett, reliefszerű virág dekorral,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/401/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Herendi-porcelan-vazapar-kezzel-festett-reliefszeru-virag-dekorral-jelzett-kis-kopasnyomo~II2466168
2466168
11165
401
Leírás: Herendi porcelán vázapár, kézzel festett, reliefszerű virág dekorral, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 14 cm
: karap_norbert