1853 Antik Alt Wien tányér. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal d: 16... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/401/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/1853-Antik-Alt-Wien-tanyer-Kezzel-festett-jelzett-kopasokkal-d-16-cm~II2461757
2461757
11235
401
Leírás: 1853 Antik Alt Wien tányér. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal d: 16 cm
: pelikán_kristóf