Szószos tál, jelzett, kopott. 20x13x9cm https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/401/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Szoszos-tal-jelzett-kopott-20x13x9cm~II2455701
2455701
11387
401
Leírás: Szószos tál, jelzett, kopott. 20x13x9cm
: karap_norbert
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: