Chodziez lengyel porcelán korsó. Részben kézzel festett, jelzett, kis... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/401/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Chodziez-lengyel-porcelan-korso-Reszben-kezzel-festett-jelzett-kis-kopasnyomokkal-m-15-5-c~II2460820
2460820
11382
401
Kikiáltási ár:
1 000 Ft 2,70 EUR , 2,94 USD
Leírás: Chodziez lengyel porcelán korsó. Részben kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 15,5 cm, d: 11 cm
: nagy_andras