Martinroda Bad Doberan porcelán emlékváza hajós mintával. Matricás, je... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/401/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Martinroda-Bad-Doberan-porcelan-emlekvaza-hajos-mintaval-Matricas-jelzett-kis-kopassal-m~II2460843
2460843
11384
401
Kikiáltási ár:
1 000 Ft 2,70 EUR , 2,94 USD
Leírás: Martinroda Bad Doberan porcelán emlékváza hajós mintával. Matricás, jelzett, kis kopással, m: 14 cm
: karap_norbert