Porcelán Tételek száma: 245
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2315802
11153
387
Zsolnay korsós kisfiú, kézzel festett, jelzett, kopásokkal, ragasztással a cipőn, m: 20 cm 2315788
11154
387
Zsolnay kisfiú labdával, fehér mázas, jelzett (Sinkó András), apró kopással, m: 13 cm 2315773
11155
387
Zsolnay rőzseszedő gyermek, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 15,5 cm 2260356
11156
387
Zsolnay ülő kislány. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 7 cm 2316711
11157
387
28000
Zsolnay nagyméretű kézzel festett porcelán szalonnázó búsuló juhász szobor, jelzett, hibátlan, 32 cm 2319252
11158
387
Zsolnay furulyázó pásztor, fehér mázast, jelzett, kis máz kopásokkal, m:22 cm 2318496
11159
387
Zsolnay kislány kosárral, jelzett, hibátlan, eozin mázas, m:8 cm 2318489
11160
387
Zsolnay virág mintás váza és hamutál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 13 cm, 12 cm 2316784
11161
387
Zsolnay virág mintás bonbonniere. Kézzel festett,jelzett, hibátlan. 10,5x7,5 cm 2319104
11162
387
Zsolnay M.T.F. díszítésű porcelán tál és tálka, matricás, jelzett, kopásokkal, kis letöréssel, 13x17,5x3,5 cm, 13x17,5x6,5 cm 2315515
11163
387
Zsolnay virágmintás porcelán váza, matricás, jelzett, kopásokkal, m: 11 cm 2315514
11164
387
2 db Zsolnay tejszínes kiöntő, egyik matricás, jelzett, kopással 7x4 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft