8 000 Ft
21,62 EUR, 23,53 USD
Zsolnay M.T.F. díszítésű porcelán tál és tálka, matricás, jelzett, kopásokkal, kis letöréssel, 13x17,5x3,5 cm, 13x17,5x6,5 cm