Porcelán Tételek száma: 245
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2318858
11189
387
Hollóházi porcelán kulacs, magyaros mintával. Barackpálinka. Matricás, jelzett, hibátlan. 22 cm 2319942
11190
387
Hollóházi 1960-as évek cukordoboz. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 9 cm 2289677
11191
387
Hollóházi porcelán teás csésze aljjal, 6+6 db, matricás, jelzett, kopásnyomokkal 2315525
11192
387
Hollóházi virágmintás váza, matricás, jelzett, apró kopással, m: 15,5 cm 2322259
11193
387
Hollóházi, a porcelángyárat ábrázoló korsó. Matricás, jelzett, apró kopással 14 cm 2321880
11194
387
Hollóházi bonbonniere virág mintával. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 7,5 cm 2323705
11195
387
Hollóházi porcelán virágmintás váza, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 18 cm + Hollóházi virágmintás hamutál, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, 13,5×10,5 cm 2216244
11196
387
Hollóházi virágmintás porcelán váza, matricás, jelzett, apró kopásokkal, m: 18 cm 2300446
11197
387
Hollóházi porcelán fedeles díszváza és hamutál. Matricás, jelzett, hibátlan. 15x15 cm, m: 15 cm 2300383
11198
387
Hollóházi hal pár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:23 cm 2304971
11199
387
Aquincum porcelán váza Hévíz felirattal 8,5 cm + Hévíz kerámia 8x11 cm 2321251
11200
387
Aquincumi porcelán esernyős kislány, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 14,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft